Wyślij wiadomość
Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd.
E-mail frank@jinblai.com TEL: 86-0372-2156005
Dom
Dom
>
Sprawy
>
Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. Najnowsza sprawa firmy dot Co to są "sconces"?
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Co to są "sconces"?

2024-05-27

Najnowsza sprawa firmy dot Co to są

Światła są oświetleniem pomocniczym i ozdobnymi lampami zainstalowanymi na ścianie.Może upiększać środowisko elegancką i bogatą, a szczególnie nadaje się do życia w pomieszczeniach. Istnieje wiele rodzajów i stylów lamp ściennych. Nasza firma produkuje głównie lampy ścienne sufitowe, lampy ścienne zmieniające kolor, lampy ścienne przy łóżku, lampy ścienne obok lusterek itp.

 

Światła ścienne używane:


Światła ścienne są najczęściej instalowane na balkonie, schodach, korytarzach i sypialniach i nadają się do długotrwałego oświetlenia; lampy ścienne zmieniające kolor są najczęściej stosowane podczas festiwali i uroczystości;Światła ścienne są najczęściej instalowane w górnej lewej części łóżka, a głowica lampy może być obracana we wszystkich kierunkach, a wiązka scentralizowana, łatwa do odczytania; lampy ścienne obok lusterek są najczęściej stosowane w pobliżu lusterek łazienkowych i muszą być wodoodporne.

 

Zainstalować:


Wysokość lampy ściennej, gdy jest ona zainstalowana, nie powinna być zbyt wysoka, zwykle nieco wyższa niż linia ekranu widzenia o wysokości około 1,8 metra,i jasność nie powinna być zbyt wysoka, aby była bardziej artystyczna.

 

Klasyfikacja:

 

Lampa do salonu:Ogólnie rzecz biorąc, przestrzeń w salonie jest stosunkowo wysoka, co jest bardziej odpowiednie dla żyrandoli, które mogą sprawić, że salon wygląda wspaniale.można używać lamp sufitowych i podłogowychPrzykładowo, w przypadku, gdy lampę podłogową umieszczasz obok kanapy, a lampę stołową na boku stolika, będzie to bardziej modne.Nie tylko zaspokoi potrzeby oświetlenia podczas czytania, ale także przyczyni się do przyjaznej atmosfery w towarzystwie rodziny i przyjaciółŚciana medialna może być również wyposażona w małe lampy ścienne, aby zapewnić miękkie światło i chronić wzrok.

 

Światło w sypialni:Światło sypialni jest głównie miękkie i ciepłe.W przypadku lamp ściennych należy stosować osłony z materiału rozproszonego o niskiej jasności powierzchniNa ścianie nad łóżkiem należy zainstalować klasyczną lampę ścienną ze stali odpornej na działanie atmosfery, która ma prosty, elegancki i głęboki urok.Jeśli to łóżko dwuosobowe, na obu stronach łóżka można zainstalować lampę z wyłącznikiem tłumiącym, tak aby jedna osoba czytała książkę lub gazetę, podczas gdy druga osoba nie była zakłócona światłem.

 

Oświetlenie restauracji:Światła restauracyjne powinny być wykonane z metalu o gładkiej powierzchni, tak aby można je było w każdej chwili wytrzeć.i światła powinny być ciepłe i ciepłeDodanie ciepłych lamp ściennych do pobliskich ścian sprawi, że atmosfera podczas posiłków będzie bardziej żywa i zwiększy apetyt.

Światło w łazience: Łazienka potrzebuje jasnego i miękkiego światła.Należy zauważyć, że urządzenia oświetleniowe w łazience powinny być wodoodporne i wodoodporne.

 


Oświetlenie nie ogranicza się już do jednego pomieszczenia i jednej lampy w przeszłości.tworzenie oświetleniowych przestrzeni z różnymi atmosferami jest naszym romantycznym dążeniem teraz. Skontaktuj się z nami Dzisiaj kupię różne urządzenia oświetleniowe, aby stworzyć romantyczną przestrzeń.

 

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-0372-2156005
Miasto Anyang, prowincja Henan, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas