Wyślij wiadomość
Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd.
E-mail frank@jinblai.com TEL: 86-0372-2156005
Dom
Dom
>
Sprawy
>
Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. Najnowsza sprawa firmy dot Wspólne rozkwit: Badanie przypadków zaangażowania klientów
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Wspólne rozkwit: Badanie przypadków zaangażowania klientów

2024-03-27

Najnowsza sprawa firmy dot Wspólne rozkwit: Badanie przypadków zaangażowania klientów

Niedawno wielu zagranicznych klientów przyszło odwiedzić fabrykę w Chinach, a nasza firma zorganizowała przyjęcie.
najnowsza sprawa firmy na temat Wspólne rozkwit: Badanie przypadków zaangażowania klientów  0

Produkty z serii stalowej Corten są jednym z kluczowych produktów badawczo-rozwojowych naszej firmy, a my zmierzamy w kierunku skali "pełnej, doskonałej, wysokiej jakości".Klient i jego grupa odwiedzili nasz biuro i fabrykę, wszędzie, mamy dogłębne wymiany i uczenia się, spacery i oglądanie i słuchanie wprowadzenia, a firma i menedżerowie projektu wymiany twarzą w twarz,szczegółowe zrozumienie produktów stalowych odpornych na działanie atmosferyczne, badań i rozwoju i zastosowań, rozwoju rynku, innowacji produktów, trend rozwoju przemysłu itp. Klienci powiedzieli, że przedsiębiorstwo jest głównym organem innowacji produktów,jest ważną częścią rozwoju innowacyjnej i wysokiej jakości produktywności, wyniki osiągnięte przez naszą firmę są godne podziwu, a w ostatnich latach,/nasza firma osiągnęła zaszczyt..

najnowsza sprawa firmy na temat Wspólne rozkwit: Badanie przypadków zaangażowania klientów  1

Na zakończenie wizyty wyraziliśmy nadzieję, że obie strony wykorzystają to jako okazję do wzmocnienia wymiany i kontaktów, pogłębienia praktycznej współpracy i stworzenia lepszej przyszłości.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-0372-2156005
Miasto Anyang, prowincja Henan, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas